#265 žodžiai

Pasiutusi ir gana intensyvi savaitė. Dar nusimato išvyką į kaimą savaitgalį – tai išvis sukasi varžteliai, tuoj išsibarstys, nes tai reiškia, kad savaitgalio darbai bus paaukoti kaimo vardan, o tada vėl arsiu naktimis, arba lekuosiu laisvomis dienomis, kad padaryčiau viską, ką reikia. Nepasiilgstu aš to kaimo, turbūt man reikia, kad praeitų gerokai daugiau laiko, kad norėčiau ten nuvažiuoti. Nors žinant visą situaciją, laiko praeis cielos marios, kada ten bus galima važiuoti džiugiai ir su šypsena, o ne su išankstiniu nervinimusi, kad ir vėl susigadinsime vieni kitiems nuotaikas, pavargsime emociškai ir fiziškai ir vėl liksime dar labiau vieni nuo kitų nutolę, bet nė per nago juodymą nepriartėję.

Pasitrauk. Kartais taip norisi pasakyti įkyriems žmonėms. Būna tokių, apsimeta draugais, kalbina, šnekina, dėmesį rodo, tiksliau, reikalauja mano dėmesio, vagia mano brangų laiką, o paskui čiulba, kodėl tu niekada pirma nepaskambini?

Dėl skambučių – man nelabai patinka skambinti. Jei yra galimybė reikalus tvarkyti internetu, tai ir tvarkau. Žinoma, skambučių išvengti neįmanoma, reikia ir į kliniką paskambinti, ir šiaip kokiems profesoriams.

Geriausia buvo, kai pakeičiau telefoną. Tada visada kyla klausimas, kokius kontaktus perkeliu iš seno įrenginio į naują – ai, taigi, visus. O paskui žvelgiu į tą sąrašą ir pusės tų vardų neatsimenu. Dabar turėdama laiko vis trinu tuos prarastus veidus. Jei nereikėjo per pastaruosius metus, tai kažin, ar kada norėsis jiems paskambinti.

Yra gera frazė: aš neskambinu ne todėl, kad nepasiilgau – neskambinu todėl, kad nepasiilgo manęs. Gana dažnai taip jaučiuosi. Nereikalinga. Svarbi tik tam kartui. Tada, kai kažkam reikia – laiko, dėmesio, patarimo. O tada galvoju, kodėl aš pati nereikalauju to paties iš jų? Nes nenoriu, ar nereikia? Tik artimiausius spaudžiame be gailesčio.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s