#270 žodžių

Emociškai iškritusi. Ir kas kvailiausia, beveik dėl to, kad esu užsivertusi darbais. Dar buvo visokių negalavimų su sveikata, teko važiuoti į Santariškes, nors nepraėjus nė valandai jau norėjosi važiuoti namo, laimei, mus greitai išleido. Kol kiti vaikai vėmė nuo noro/roto, mūsiškis, panašu, vėmė nuo maisto. Ir po vakarykštės nakties, kai pati smagiai lupau ožius, turiu bent porą įtariamųjų, kas galėjo nepatikti mūsų skrandžiams.

Užtat šiandien kaip plunksnelė – ir visiškai be kavos. Ryte išmaukiau tris puodelius kmynų arbatos – nežinau, man visada padeda kmynai po panašių negalavimų – ir nesijutau persigėrusi, kiek organizmas buvo išsieikvojęs skysčių. Tada atsargiai po kąsniuką, nes lyg ir norisi, bet baisu valgyti. Galima sakyti, kad visą dieną buvau gyva kefyru, mineraliniu ir vienu kitu duonos kąsniu, aj, dar sriubos valgiau. Vakarienę jau valgiau kaip žmogus, dabar jaučiuosi puikiai. Šiū, ligos, šiū, nėra kada sirgti ir bloguoti – kiek darbų, kiek darbųųųų, iš proto kraustausi ūūūū-ūūūū!

Dar buvau pikta, nes erzinausi, ir erzinausi, nes buvau pikta. Kai mažius sublogavo ir tapo akivazidu, kad mudu liksime namie užuot važiavę į kaimą, man net palengvėjo – atrodo, suaugę žmonės, o kartais elgiamės kaip vaikai. Bet jei nenori, tai nenori, sunku save priversti. Ir ką, niekas nesugriuvo. Bet, matai, anys laukia ir tikisi, kad jau šį savaitgalį mes tikrai pasirodysime. Nu. Gal šįkart apsieisime be ligas atnešančių įsikalbėjimų (o tai kirba, kad visi sublogavimai grynai psichosomatiniai).

Dar liko kelios dienos parengti rudenėlio kompoziciją darželiui, o aš jau seniai nebematau kaštonų. Velnias, pražiopsojau, visi išbyrėjo. Eisim kankorėžių į parką rinkti, ar ką. Žinoma, dabar tik lapų visų spalvų gama – galima kokią puokštę susukti ar panašiai, bet turi atrodyti, kaip vaiko daryta. Panašu, kad vėl gudrausiu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s