#273 žodžiai

Vakar mačiau senuką, nešiną Raffaello metaline dėžute. Pagalvojau, kad toje dėžutėje gali būti kas tik nori – ir saldainiai, ir seni meilės laiškai, ir kruopščiai rinkti kaštonai, o gal nukirpti nagai. Žinok tuos senukus ir jų įpročius.

Bet leidau sau pagalvoti, kad jis nešėsi saldainius. Dėžutė, tiesa, jau pradaryta, nes senukas labai norėjo paragauti, ar geri saldainiai, ar neapsuko parduotuvėje, gal senus pakišo, kaip anąkart. Geri saldainiai, geri – kokosas trupa, kremas minkštas, o vidury pūpsantis migdolas toks, koks ir turi būti – švelnus ir kietas, traška kramtomas paskutinių krūminių dantų.

Neša jis tuos saldainius, veš savo bobutei, kuri dabar ligoninėje. Ėjo vargšelė, paslydo ir susilaužė sparnelį – riešo kauliuką. Daug ten tų kauliukų, nelabai suprato, kai gydytojas aiškino, bet vieną senukas suprato labai gerai: bobutei kurį laiką reikės šiek tiek padėti. Dabar jai bus sunkiau maišyti samčiu sriubą ir pilti jam barščius į lėkštę, dabar ji dar atsargiau prilaikys jam švarką, kai rengiasi į bažnyčią, o gal nelaikys visai, nes bijos sutrupinti riešo likučius. Jos tokios gležnos rankos…

Liūdna dabar bobutei ligoninėje. Lyg ir ne pirmą kartą, o išvažiavo vakar beveik nieko nepasiėmę. Senukas vos su šlepetėmis į greitąją neįlipo, kai medikai sodino bobutę ant pacientams skirtos kėdės. Nors gal ten turėtų sėsti felčerė, visi pacientai gula, o kam bobutei gultis, jei jai taip baisu gulom važiuoti, o ir ne koją susilaužius – tik sparnelį.

Dar ir laikraštį nupirks ar kokį žurnalą. Bobutei labai patinka žurnalai, ypač tie spalvoti, kur rašo apie žmones ir jų gyvenimus. Ji vis pavarto parduotuvėje, bet neperka – gaila pinigo. Kartais paskaito bibliotekoje, nes parduotuvėje patys geriausi žurnalai kažkodėl uždaryti maišeliuose, kad niekas jų neskaitytų ir nevartytų. Nupirks brangiausią.

Apsidžiaugs mano paukštelė, pagalvojo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s