#290 žodžių

Mažiui jau geriau, šiandien valgo ir šokinėja, pilnas užtaisas dūkalų ir bezdalų. Bet, rodos, estafetę perimu aš. Ryte nemaloniai kuteno gerklę, vyras pasiūlė tabletę, prigrąsęs, kad pusvalandį daugiau nieko nedėčiau į burną. Nedėti, tai nedėti, ką jau čia. You know what I mean. Bet šleikštulio jausmas sunkiai nugalimas. O dabar vaidinu drebulę: namie +23, o aš virpu susisukusi į megztinį. Žinau, kad netrukus pradės tirpti smegenys, net jei ir temperatūros nebus, tad kalenu tekstą darbui, kad tik galėčiau rytoj voliotis. Ple, pasivoliosi tu čia, kai namie mažius, o dar rytoj reikia važiuoti į konsultaciją poliklinikoje, laukėme ne vieną mėnesį, praterioti laiko nesinorėtų. Fak fak fak.

Žinau, turėčiau dabar gerti kokią arbatą su medumi. Išgeriau ramunėlių, pažiaukčiojau. Dabar pasidariau kavos, žiaukčioju toliau, bet trečdalį nugėriau. Reikia skubėti, kol nepradėjo tos smegenys varvėti. Bus linksmas sekmadienis: kas žiūrės Teleloto, o kas apykvailiu žvilgsniu vedžios televizoriaus perimetrą ant sienos. Aš žinau, ką reiškia, kai varva smegenys, nors termometras nieko nerodo – bjauresnė savijauta, nei tada, kai termometras teikiasi parodyti keletą skaičių daugiau ir jo ekranas iš žalio blyksteli raudonu.

Ruduo, ruduo, ple. Nemėgstu. Užvis labiausiai to etapo, kol pripranti prie atšalusio oro, kol išmoksti normaliai apsirengti. O kur dar mašinos šildymai rytais, tuoj prasidės stiklo grandymas. Jau grandėm ketvirtadienį, mažius dainavo serenadas, kam įjungiau salone šildymą – kažkodėl jį tai erzina. O gal labiausiai siutas ėmė, kad apšalus stiklams negali įjungti valytuvų – šitų jau seniai nebebijo, jau priprato, kad lyjant ar aprasojus stiklui nubrauki viską valytuvais. O čia – ledukas – naujiena, prie kurios reikia pratintis. Kaip žinia, prie naujų dalykų visada reikia pratintis. Net tokių, savaime suprantamų, kaip nauji šilti batai. Laimei, darželis pramuša užsispyrimą: auklėtojos kelis kartus apavė naujus batus einant į lauką, vsio, takas pramintas, galiu dabar auti ir aš, nebereikia protestuoti. Tegyvuoja darželis! Amen.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s