#298 žodžiai

Ir tobuloms moterims nutinka visko: nubėga pėdkelnių akis, nulūžta nagas ar batų kulniukas, įkrenta raktai į kanalizacijos šulinį, vėjas užverčia uber-madingą skėtį arba pernykštį sijoną, pirktą per išpardavimą kažkokioj nelabai žinomoj skylėj, kur į parduotuvę nusileidžiama laiptukais į rūsį. Tai ir man visko gali nutikti.

Rankos jau atrodo geriau. Gyja, bėrimai susitraukė, pradeda keistis pirštų oda. Socialiniuose tinkluose gyriausi atradusi tobulą vaistą nuo tuščio sėdėjimo prie kompiuterio – dėl to bjauraus rankų bėrimo teko gerti Tavegyl. Migdys, sako vaistininkė. Na, ką padarysi – migdys, miegosiu, nieko neišrasiu, prieš sijonus verčiančius vėjus nepapūsiu. Ir ką tu sau manai – ryte išgėrus nemigdė, netgi tos kelios dienos, kai gėriau tas mažutes tabletukes, mistiškai gebančias suaugusį užčiūčiuoti liūlio bet kuriuo metu, buvo vienos produktyviausių praėjusią savaitę. Rašiau ir verčiau tekstus kaip tankas.

Dabar galvoju, man labai reikėtų rytoj ir poryt tokios geros dienos, bet negi gersiu Tavegyl, kai alergija lyg ir nebekamuoja… Užtat dabar vairuoju su pirštinėmis, dzin, kiek kartų jie šveitė tą vairą. Išdrįstu nusimauti tik dešinę, kuri mažiausiai kontaktuoja su vairu. Kairioji lieka apsirengusi, sarmatlyva. Ne vien dėl ragėjančios ir besikeičiančios odos, bet ir dėl baimės vėl patirti tą deginantį niežulį.

Visokių minčių sukasi makaulėje. Viena jų – pasidaryti alergijos tyrimą, kam esu alergiška. Visą gyvenimą niekam nebuvau alergiška, nedusau ir netinau nuo riešutų, kačių ir durnų vyrų, tai negi nutiko taip, kad esu alergiška benzinui, tepalui ar kitam mechaniniam skysčiui, kuris galėjo patekti ant mano automobilio vairo, kai sėdau jo vairuoti po to, kai automobilį krapštė šeimos vyrai, prisipažinę lindę tikrinti dugno, o vėliau sėdę pasukioti vairo neplautom rankoms?

Būtų labai keista vienok – alergija tepalams. Gal tiesiog kitokiems nešvarumams, kurių nebūna šiaip ant žemės ar smėlio dėžėje – tik po automobiliu, ar jo paslaptinguose užkaboriuose, kurių dar neteko ir nelabai noriu pamatyti. Juokas juokais, bet savo automobiliui dar nė karto nepyliau degalų. Princesė…

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s