#303 žodžiai

Tortas gavosi puikiai! Iki tobulumo trūko tik tiek, kad morenginiai sausainukai vis dėlto trupėjo ir pjaustant tortas kiek kežo – kai yra morenginis sluoksnis, jis būna tvirtesnis, nors irgi trupa. Bet galutinis tikslas – kad morengai neištęžtų – buvo pasiektas. Kitą kartą kremui nuoširdžiau sviestą paplaksiu, nes trūko to purumo. Nors kai kavos nepyliau, o naudojau tik tirpios kavos miltelius, gal nėra dėl ko plėšytis – vis tiek kremo konsistencija jau kitokia, nei būtų su pilama kava. Po pirmos nesėkmės su tuo tortu nežinau, ar kada bandysiu pilti kavą į sviesto ir rududu miksą. Ten kažkokia magija turi būti, kad kremas nesuskystėtų ar nepasidarytų kruopelės (mano pravalo atveju).

Labai juokinga stebėti, kai vaikas, toks iš pažiūros drąsus ir visus šokdinantis, ima ir susigėsta – šiandien susipažino su nauju žmogumi, ir vaikščiojo ratais, bijojo į akis pažiūrėti, vis slėpėsi ir bėgo iš kambario. Ko gero, pirmą kartą taip. Žmogutis auga, keičiasi ir jo supratimas, savęs suvokimas.

Tas laisvadienis, kuris dar tik bus, šiek tiek įneša sumaišties, bet tuo pačiu ir lengvo atokvėpio – savaitė bus nei šiokia, nei tokia, tad darbų prasme lengvas štilis. Galėsiu be didelio strioko krapštyti einamuosius darbus, nors mėnesio pradžia vėl signalizuoja tą patį – Verslo klasė! Dar neturiu temos – problema. Laikina, tiesa. Nes aš juk visada kažką sugalvoju, kažkur užkliūna akis, užkimba mintis, žiūrėk, nebūtina savų stalčių kraustyti, galima ir nuo kitų žmonių nužiūrėti, papasakoti kitų istoriją, ne vien savo.

O šiaip galva reikalinga idėjoms generuoti. Gerai, kai jos ateina be didelio vargo, o kartais tenka galvą pasukioti ar į sieną patrankyti. Man labiau patinka, kai geros idėjos ateina lengvai, jos tada ir pačios lengviau įsigyvendina – nes vos tik prispiria nekantrumas, kad kažko trūksta, kad reikia idėjos, žiūrėk, kaip sunkiai ji pasirodo, kaip nenoriai guldosi ir išsigrynina, net ant lapo užrašoma kažkaip šleivai kreivai, o įgyvendinti – dieve, padėk. Šiandien atėjo viena gera mintis – pažiūrėsim, kas gausis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s