#331 žodis

Kai atsibosta pavydėti kitų žmonių gyvenimo – ir šiaip kiek galima skaičiuoti, kas kiek gali uždirbti, kad šitaaaip prabangiai gyvena, o gal mes visko nematome ir nežinome, nuotraukose viskas taip gražu, o gal namuose sausą batoną graužia ir t.t. -, tada pradedu ieškoti mažų dalykų, kuriais galiu pasidžiaugti. Nes didelių tai… nelabai dar. O gal neįvertinu.

Vaikas pasveiko? Tada valio! Reiškia, vėl eis į darželį, vėl turėsiu visas valandas sau ir savo darbams, jė jė jė! Tikiuos, bent savaitę jokių dėlionių krapštymų ir ožių tramdymų, žaislinių mašinėlių lenktynių ir kitų atributų, kurių tenka imtis nuo ryto iki vakaro. Tik aš ir mano egoizmas. Ir darbas blet, kaip be jo.

Padariau gerą vakarienę? Ir net vaikas valgė?! Valio valio valio. Dar net pusė taurės vyno atsirado, viskas taip glotniai nužengė į virškinimo karalystę, amen. Iki pilnos laimės trūko tik to vyšnių pyrago, apie kurį pagalvoju jau kuris rytas – gal rytoj, m?

Buvom parduotuvėje ir nupirkome to, ko reikia? Gerai, nereikia čia rėkti to valio, ir taip per dažnai po parduotuves slankioju.

Pažiūrėjom kažkiek televizoriaus be muštynių dėl pultelio? Nėra kuo girtis, bet neblogai – šiaip daugumą dalykų mes tiesiog praleidžiame. Yra tik kelios nuodėmės, kurias sau leidžiu pažiūrėti dažniausiai po kelių dienų tiesiog internete. Atidėtas malonumas vienok, plius sutaupau laiką reklamai, nes ji internete gerokai trumpesnė.

Padariau darbus laiku? Čia tai šampano purslai ir gėlės, kurių sau neperku, bet visada akimis paglostau – kartais pagalvoju, kad ne visada tos gėlės džiugina taip pat, kai jas gauni ir kai jas matai parduotuvėje paslapčia norėdama. Staigmena yra visada gerai, bet gali gauti nebūtinai tų žiedų, kurių nori.

O šiaip tai svajoju pagaliau nuvažiuoti į kirpyklą. Gal egoistiškai stabtelti kavos su kokiu pyragaičiu. Ir vėl pajusti, kad visas laikas yra mano. Nuo pirmadienio pradedame. Laikom sukryžiuotus pirštus, kad vaikas nesumanytų vėl sirgti.

Kalėdoms užsiprašiau naujos knygos, puikiai žinodama, kad neturėsiu laiko skaitymui. Šiemet perskaičiau kiek? Porą knygų gal ar tik vieną – neatsimenu, nors tu ką. O dar tyliai paskaičiuoju, kad reikėtų susirasti dar vieną klientą – tada išvis bus amen.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s