#335 žodžiai

Paskutinė kalendorinio rudens diena buvo vis dar žiemiška, nors ryte nereikėjo tiek įnirtingai valyti ar gramdyti automobilio. Kai važiavau pas kirpėją, prasidėjo savotiška pūga. Bet aš jau nebijau, bet drąsuolės irgi nevaidinu – akys į kelią, ne į telefoną, kaip kitiems sekasi tai daryti.

Nusikirpau plaukus, palengvėjo galva. Žinoma, dar kelias dienas pratinsiuos prie naujos plaukų būsenos – kad nereikia nakčiai surišti, ar kad dabar džius gerokai trumpiau, tad norėdama formuoti šukuoseną negaliu užsisėdėti prie kompiuterio, nes išdžius taip, kaip jiems patinka labiau. Įdomu buvo sužinoti, kad labiausiai nukankinti plaukai buvo būtent toj vietoj, kur naktį rišu gumele – va tai tau. O rišau grynai dėl savo patogumo, kad nesisklaidytų plaukai po pagalvę ir vyrai nepeštų miegant, nes jei didysis miega tvarkingai (nepaisant skleidžiamų trombonų), tai mažasis mėgsta naktį pamigruoti ir iš savo lovelės atsiridenti iki mūsų, ir žiūrėk atsibundi su viena maža koja, įkišta į burną arba užgulta mielų 15 kilogramų. Dabar rišti tikrai nereikės, o kai ataugs iki rišamo ilgio (susiriša ir dabar, bet dar ne tiek, kad reikėtų tramdyti nakčiai ) reikės sugalvoti kažką kito. Nejaugi miego kepuraitę? Kiek juokinga būtų miegoti su tinkleliu ant galvos – kažkaip labai jau… pižoniška? Ar čia jau prilygsta plaukų suktukų ir chalatų deriniui vietoj naminės aprangos? Ačiū, ne.

O šiaip tai mėnesio pabaiga reiškia, kad kito mėnesio pradžia vėl atneš įprastinę darbų pasiutpolkę – tik kadangi Verslo klasė būna jungtinė ir vienas numeris solidžiai atstovauja du žiemos mėnesius, bent jau teksto rašymas jai nesmauks mirties raiščiais ir linijomis, bus lengviau. Tik šią akimirką atrodo, kad gal nebus ta mėnesio pradžia tokia sunki, nes darbų bus tiek, kiek jų prisiimsiu daryti ar susiplanuosiu. Vis dėlto metų pabaiga – tie visi apibendrinimai ir naujų metų planavimas – reikalauja savo laiko dalies. Kai sėdi ir rašai ataskaitas, planus, strategijas, užuot tiesiog judėjęs pirmyn – na, bet nepatikrinus maršruto kartais sunku nuvažiuoti be klaidžiojimų. Taigi. Reikia planuoti, skaičiuoti, vertinti ir matuoti.

Dar pasakysiu taip: to pyrago su vyšniomis aš niekaip neišsikepu, ir nesuprantu kodėl – ar kad tiek dirbu, ar kad tiek švaistau laiką visokioms nesąmonėms. Nieko naujo, kaip visada.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s