Apturėjau gerą laiką

Trys renginiai, trys miestai. Trys lietuviai, trys užsieniečiai. Šventoji trejybė beveik. Ir aš tokia – vienintelė mergina – kaip angelas juodomis pėdkelnėmis. Ir šiek tiek persišviečiančia suknele.

* * *

Visai gera patirtis. Kavos pertraukėlių derinimas (kiek bandelių reikia 30 žmonių?), pranešėjų laiko stumdymas, apskritai laiko stumdymas, kad viskas tilptų, kad netyčia išlindusios penkios laisvos minutės neatrodytų amžinybe nekantriai mindžiukuojant prie tuščio stalo su baltais puodeliais.

* * *

Isteriškas juokas, o kartais trumpi įsiūčio blyksniai. Arba bobutiškas bambėjimas tiesiog ant radijo, grojančio siaubingą muziką, tik dėl to, kad skauda galvą ir nežinia ko piktas skrandis – nuo gėrimų maišymo ar vieno kąsnio sumuštinukų, kemšamų be proto, nes normaliems pietums neskirta laiko. O visa kita – šypsena. Kaip suomio saulėtas veidas, kai sustojome degalinėje nusiplauti priekinio stiklo – džiugiai niūniuodamas atsinešė kibirą vandens ir su kempine numazgojo visus nešvarumus. Tiesiog taip.

* * *

Ir vis dėlto gera grįžti į ankstesnį ritmą. Išjungti “out of office“, atsikimšti butelį vyno ir ramiai susiplanuoti pirmadienį 🙂 Ta proga rytoj į Siguldą. Lyg nebūtų atsibodę keliauti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s