Komfortas

Toks vyrukas man pasakojo, kad be visų mokymų, kuriais užsiima, jis mokykloje vaikams rodo, kaip išeiti iš komforto būsenos – na, perlipti save ir galėti daugiau. Gaila, mūsų to vaikystėje nemokė, tenka mokytis dabar. Pagalvojus, nuo šito ir reikia pradėti, antraip visą gyvenimą lipame per kitus, bet ne save.

O juk taip patogu sėdėti savo lizdelyje… Iš kur daugiau tie visi nervinimaisi, kai reikia kur nors išvažiuoti ar eiti atostogų (nesijuok, man prieš kiekvienas atostogas ištinka panika, kad tikrai negaliu palikti darbo). Bet susiimi ir išeini. Ir nieko blogo nenutinka 🙂

Šiaip norėjau parašyti apie tai, kaip man patinka viešbučiai. Tas patogus gyvenimas, už kurį susimoki (arba sumoka kiti). Visada švari patalynė, keičiami rankšluoščiai, milžiniški chalatai ir durų kortelė “Netrukdyti“ (arba laisva improvizacija “Sutvarkyk mane“). Aš išties galėčiau čia gyventi.

Ar gali būti geriau, kai tau pakloja lovą, sutvarko kambarius, pusryčiams pasiūlo įvairaus maisto, atneša kavos ir visada visada paslaugiai šypsosi, nesvarbu, tikra ar išdresuota šypsena. O prieš naktį ateina ir paruošia patalus, padeda šlepetes prie lovos ir vandens buteliuką ant spintelės kartu su rytojaus orų prognoze ir TV distanciniu pulteliu.

Ideali vieta seksui ir nuotykiams. Nes niekam nerūpi (tik tau pačiam) tavo išmėtyti drabužiai, sujaukta patalynė. Paliktas kvapas ar pėdsakai. Pamiršk apie tai – jie visko matę. Todėl ir šypsosi paslaugiai: tu esi saugus, atsiduok instinktams – mes pasirūpinsime komfortu. Tai jaudina, net jei nieko nedarai.

Back to reality. Grįžti namo, išsikrauni lagaminą. Atsidūsti ir eini skusti bulvių. Viešbutinis komfortas baigėsi – teprasideda naminis, kuris tęsis iki dienos, kai vėl nesinorės kažkur važiuoti. Tie laipiojimai pirmyn-atgal, aukštyn-žemyn vargina, bet kaip be jų?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s