#334 žodžiai

Turiu įtarimą, kad šiandien nesivaliau dantų. Nors pala, negalėjau į darbą važiuoti nesivaliusi, tikriausiai, kad valiausi, bet taip paskubom – žuru žuru, paskalaujam ir gerai. Kaip vadinasi tas dalykas, kai užsimanai sumuštinio, nors jau esi pakeliui į lovą? Mhm, kemšu ir paskui iškart valysiu dantis, o ryte vis tiek burnoje bus prieskonis rūkytos dešros – nes bykoz, virškinsiu horizontaliai, kad tik nesusivėmus šitaip bemiegant.

Dirbu daug. Nors kartais iš to dirbimo būna tik daug sėdėjimo prie kompo ir ne kažką rezultatų. Bet judu, stumiuosi, save patraukiu, pasiridenu, padūsauju, kai nesisėdi, nueinu, sutvarkau kokį kampą, tada vėl save sodinu, baksnoju į klaviatūrą, į prirašinėtus lapelius su užduotimis (man labai patinka užsirašyti, ką reikia padaryti, o paskui braukyti padarytus darbus, beje, turiu labai awesome užrašinę, kur galima rašyti su tokiu ala flomasteriu ir vėliau viską nutrinti su specialiu trintuku arba tiesiog nuvalyti su šluoste – naudoju tą patį puslapį užrašam jau ketvirtas mėnuo, kaip ekologiška!). Nu, motyvacija vadinasi. Pala, įsisuks švenčių pasiutpolkė, ką tada darysim – tada burbėsiu, kad man reikia planuoti kitus metus, dėlioti strategijas, kapoti kažkam nagus ir panašiai, žinai, metų sandūra, o kam lengva, davaj dar po mandariną įkalam. Dabar tai jau tikrai bijosiu susivemti, nes girdėjau per televizorių pasakojant, kad vėlai vakare negalima valgyti vaisių, nes jie pradeda pūti – o jei pūna, vadinasi, yra kokia tai negera reakcija. Blemba blemba, bet kaip be deserto… valgom, paverksim rytoj.

Rašiau, kad noriu pyrago su vyšniomis – spėk, ar išsikepiau. Tai aišku, kad ne. Nes reikalų milijonas. Nuvažiuok į darbą valandai, išeisi po dviejų. O rytoj manęs laukia kirpykla, dar buriu žemėlapį, kur mašiną parkuoti tam rajone. Paskutinį kartą, kai važiavau kirptis, paskutinę akimirką sudrebėjo kinkos ir važiavau su viešuoju transportu, kad nereiktų sukti sau galvos kur palikti automobilį. O dabar jau drąsi, strateguoju visaip. Jeigu ką, turiu atsarginį planą – nuvažiuoti iki tarpinio taško ir palikti auto nemokamoje vietoje likus 3 viešojo transporto stotelėms. Balagano daugiau, žinoma, bet galva būtų ramesnė. Sugalvosiu rytoj, ką daryti – sako, rytai turi ypatingą galią pranokti vakarus savo IQ. Vakaras, ko gero, tik naiviai kopijuoja rytą…

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s