#361 žodis

Lietadienis – lietaus diena. Namie iškart pakyla drėgmė. O gal kad tiesiog daug būname viduje, daug geriame arbatos, daug garuojame, dar keletą skalbinių padžiaunu ant radiatoriaus, nes maža ką – reikia turėti keletą atsarginių variantų, kai mažius ryte nepanors apsirengti šito, ano ir dar kito. Kartais galutinis pasirinkimas nutinka po trijų atmetimų iš eilės. Taigi. Anyway, dėvimų rūbų jis tikrai neturi per daug, o tų, kurių nenori rengtis – tikrai per akis. Pagulės tie nenorimi rūbai spintoje, sulauks mamų mugės ir iškeliaus kitų vaikų džiuginti arba piktinti, galės jau kitos mamos plakti liežuviu ryte “tu pažiūrėk, koks čia gražus zuikis nupieštas, ne? nesirengsi? o kodėl?“.

Mano pačios santykis su rūbais toks savotiškas. Mėgiamus trinu iki skutų. Na, gerai, netrinu tiek, bet nešioju tiek, kol atsinešioju. Spinta – pilna rūbų, bet nemažai vietos užima vienos progos suknelės. Ir taip visada – tik ateina reikalas kažkur pasipuošti ir man niežti visą įsigyti naują suknelę, nes nu kaip gi kitaip. Todėl šitam reikalui turiu sugalvojusi vieną iš 2017 metų rezoliuciją. Dar nesakysiu, nes tai susiję ir su kita rezoliucija. Kaip sakant, stay tuned, gruodžio 31-ąją visos kortos bus atskleistos.

Ši savaitė bus ramesnė, nes mane išvarė atostogų. Va taip va, maždaug paklausė, ar daug darbų suplanavusi, o aš kaip tyčia buvau numačiusi ramią savaitę su visokių ataskaitų darymais, vienu kitu nedideliu tekstu, galvojau, paknebinėsiu sau tyliai ir praslysiu nepastebėta, kad mažai dirbu. O dabar atostogos oficialiai. Ok, varau atostogauti, tik per tą penktadienį nepasidariau vieno darbo, taigi bet kokiu atveju prisėsti prie darbo reikalų teks, nes skola ne rona ir bla bla bla. Pažadėjau parašyti tą tekstą ir parašysiu. Ir atsisėsiu dar kelis kartus, kad tą tekstą visur sudėti, išplatinti ir sumonitorinti rezultatus. Bet vis tiek tai bus atostogos, kai daugiau laiko skirsiu sau, nei darbams. Jau įsivaizduoju, kaip aš mirksiu kokiam tūpam saite ir aiškinsiuos tai, ko man nereikia nei dabar, nei kada nors vėliau.

Užtat laukia pora nematytų serijų, pora filmukų, kuriuos visi jau aptarė ir peržiūrėjo po kelis kartus. Taip pat reikės rašyti VK, tad būtų gerai šį laiką išnaudoti naudingai, nes nuo kompiuterio ilsėtis aš nelabai moku – tam reikia išvažiuoti į kelionę be jokių išmaniųjų įrenginių. Sunku net įsivaizduoti tokį malonumą dabar. Taip ir gyvename – pri(si)jungti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s